Решетиловка

Объявление

Форум на даный момент закрыт! Обробатываеться администраторами!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Решетиловка » Беседка » Автоцивілка для велосипеда


Автоцивілка для велосипеда

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Я власниця велосипеда і вирішила його оформити. Але, чесно кажучи, здивувалася, коли мені сказали, що автоцивілка для велосипеда не обов'язкова. Та все ж, чи варто це робити? Можливо, є якісь випадки, коли це стає важливим?

0

2

Ірина Олежко написал(а):

Я власниця велосипеда і вирішила його оформити. Але, чесно кажучи, здивувалася, коли мені сказали, що автоцивілка для велосипеда не обов'язкова. Та все ж, чи варто це робити? Можливо, є якісь випадки, коли це стає важливим?

О, привіт! Так от, щодо оформлення автоцивілки для велосипеда, все досить цікаво. Я теж колись думав про це, і виявляється, не так все просто. Можливо, ти не знаєш, але власниці велосипедів також можуть оформити цю штуку. Але, як мені здається, тут трошки залізо в голові.
Отож, мені тут послали якусь статтю, може, і тобі буде цікаво почитати. Там є всі ці нюанси щодо оформлення автоцивілки для велосипеда. Дещо про види транспорту і все таке. Я ось чомусь раніше думав, що це лише для авто, але виявляється, може бути й корисно для велосипедистів. От вір чи не вір, може, подивимося разом: yur-gazeta.com можливо, ти вже зіткнулася з чимось подібним? Або думаєш, що це зовсім зайва трата часу? Поділися своїм досвідом, це ж завжди цікаво!

0


Вы здесь » Решетиловка » Беседка » Автоцивілка для велосипеда